مدرس لاراول لرن شو

در لاراول لرن مدرس شوید
مراحل تبدیل شدن به مدرس

مرحله اول: مطالعه آشنایی با قوانین فروش دوره. برای مشاهده این صفحه بر روی این لینک کلیک کنید.

مرحله دوم: لطفا فرم روبرو را تکمیل کنید و منتظر تماس از طرف لاراول لرن باشید. در کمتر از ۲۴ ساعت جواب خواهیم داد.

مرحله سوم: ضبط و یا ارائه یک ویدیوی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای با موضوع مرتبط و آپلود ویدیوی مورد نظر در این صفحه و منتظر دریافت نظر از طرف ناظران فنی و کیفیتی سایت. در کمتر از ۲۴ ساعت جواب خواهیم داد.

مرحله چهارم: بعنوان یک دانشجو از طریق دکمه ثبت نام در سایت عضو شوید. و ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید را به کارشناس مربوطه لاراول لرن اعلام کنید.

مرحله پنجم: قبل از تولید محصول حتمااا قوانین تولید محصول در لاراول لرن را مطالعه بفرمایید. برای مشاهده این قوانین می توانید بر روی این لینک کلیک نمائید.

تبریک شما در لاراول لرن مدرس شدید. همراهی شما باعث افتخار ماست.

وبسایت آموزشی لاراول لرن، فعال در زمینه تولید فیلم های ویدیویی مرتبط با فریم ورک قدرتمند لاراول از افراد توانمند در این حوزه دعوت به عمل می آورد. اگر شما در یکی از حوزه های زبان برنامه نویسی PHP یا فریم ورک قدرتمند لاراول و یا حتی با یکی از ابزار های عمومی توسعه دهندگان وب آشنایی دارید  می توانید به گروه ما ملحق شوید.

شرایط تدریس:

روش اول(یکبار پرداخت): در این روش بر اساس طول دوره بر اساس ساعت برآورد شده و به مدرس پرداخت می شود. لازم بذکر است که این مبلغ بصورت توافقی بین مدرس و معاونت آموزشی لاراول لرن تعیین می گردد.

روش دوم(درصدی): در این روش بر اساس مبلغ فروش دوره ۷۰ درصد مبلغ دوره برای مدرس محاسبه می گردد. حداقل مبلغ تسویه حساب با مدرس ۵۰۰,۰۰۰ تومان و پس از ثبت درخواست تسویه توسط مدرس، لاراول لرن ظرف مدت ۷۲ ساعت مبلغ درخواست شده را به حساب مدرس واریز خواهد کرد.

در صورتی که مدرس یک دوره رایگان برای سایت تهیه نماید مبلغ پورسانت در روش درصدی ۵ درصد برای ایشان افزایش می یابد.


کد امنیتی: